ZdorovGuru.com

Enterosgel - свидетелство към ръководството за експлоатация

enterosgelEnterosgel отнася до сорбента, при което съставът съдържа органичен силиций. Благодарение на полезните свойства на лекарството е в състояние да поеме всички вредни компоненти, които се натрупват в стомаха, а след това започва да ги оттегли от тялото. Ползи Enterosgelya, че тя за пречистване на организма не докосва полезното, включително необходимите ензими. Лекарството има положителен ефект върху кръвоносните съдове на стомашно-чревния тракт, той помага за възстановяване на чревната микрофлора. Лекарството се използва в различни видове диария, псориазис, отравяне от храна

, екзема, атопичен дерматит и за да се отървете от акне.

Показания за получаване на сорбент

Enterosgel се предписва на тези патологии:

  • Най-силната детоксикация в организма. Като правило, такова състояние се вижда с бъбречни заболявания - поликистозни бъбреци, гломерулонефрит, пиелонефрит.
  • Инфекциозни токсични черния дроб - хепатит А, В, токсичен вид хепатит, цироза, hepatocholecystitis, холестаза, което е съпроводено с чернодробна недостатъчност и тежки алергии.
  • Колит, гастрит, ентероколит, диария.
  • Интоксикация и инфекциозни заболявания. Те включват наркотици, алкохолна интоксикация, различни видове на алергични реакции, кожни заболявания - невродермит, диатеза.
  • Интоксикация изгаряния, гнойни септичен процес.
  • токсикоза при бременни жени.
  • чревна дисбиоза.

Как да приемате Enterosgel?

Задаване на препарат за прилагане три пъти дневно, като е необходимо да се измива с пречистената вода. Заслужава да се отбележи, че трябва да се вземат Enterosgel между консумацията на храни: два часа преди, когато сте седнали да ядат или след това.

Деца от 3 до 5 години се дава една чаена лъжичка на сорбент три пъти на ден. Но на възраст от 5 до 14 години в момент, между, можете да се насладите на питие малка лъжица, на ден - не повече от 30 грама.

Свободно лекарство под формата на гел, паста, така че може да бъде взето незабавно. Лечението продължава хода на не повече от две седмици. В случай на тежка интоксикация Enterosgel се извършва в рамките на 4 дни с двойно дозиране. При тежки патологии (хепатит С, цироза, обструктивна жълтеница) определя два месеца дълъг курс.

Видео: Enterosgel | Инструкции за употреба

Страничните ефекти на лекарството

По време на приема Enterosgelya не сериозни странични ефекти. Понякога може да се появи запек. В тази ситуация най-доброто нещо да направите, преди лягане клизма.

Противопоказания Enterosgelya

Отказан достъп на получаване на сорбента в случай на авария илеус. Само когато препятствието не бъде отстранен, лекарството може да бъде взето.

Видео: Enterosgel - Гел от отравяне

Внимание! Ако други лекарства се приемат с Enterosgelem, те няма да бъдат усвоени изцяло в тялото. Ето защо сорбента трябва да се изпие в рамките на 2 часа или 2 часа след всяко друго лекарство.

Като лекарство работа?

Enterosgel - най-доброто лекарство детоксикация. След получаване започва да се абсорбира в съдържанието на червата, кръв, и след това се показва:

  • Токсини.
  • Радионуклиди.
  • Продукти на непълен метаболизъм.

По време на пречистване от инфлуенца, патогенна микрофлора, нормалната bifidumbacteria, лактобацили, colibacteria остават в червата.

Видео: Проект "enterosgel" (Стратегически инициативи)



Проверени! След употреба Enterosgelya значително подобрява функцията на черния дроб, червата, бъбреците и нормализира показатели урина, кръв.

Поради обвиващата ефект гел сорбента предпазва срещу различни агресии, предотвратява ерозивен и улцерозен процеси. Моля, имайте предвид, Enterosgel не се абсорбира в стомашно-чревния тракт. Използвайте го, стимулира имунната система.

Сорбционно действие Enterosgelya

А медикамент способен отделят различни токсини, алергени, бактерии, алкохол, тежки метали, токсини. Също така, лекарството помага изчистване на организма от някои от натрупаните метаболитни отпадъчни продукти:

  • Карбамид.
  • Превишение на билирубина.
  • Липиди.
  • холестерол.
  • Метаболити.

В този случай, Enterosgel не влияе на усвояването на различни микроелементи, витамини, дава възможност да се възстанови нарушеното чревна микрофлора, има положителен ефект върху чревната перисталтика.

Как да запазим сорбента?

Моля, имайте предвид, че лекарството не трябва да се замразява. Ентеросорбент съхранява при температура не по-малко от 4 градуса. Разрешени за употреба на гела е не повече от три години.

Отзиви за допускане Enterosgelya

Татяна: "Това е един от най-добрите абсорбери. Аз съм в първите седмици на бременността са яли остаряла сирене и много ги отровили. Веднага на температурата до 38 градуса. Лекарят ми препоръчва да приветстваме Enterosgelya. Веднага почувства по-добре, започна да се понижава температурата, повръщане се състоя, възстановяване на стомашно-чревния тракт. "

Зинаида "Моята тримесечен дъщеря отровен pantogam, които дължи на лекаря. Започнах да се даде Enterosgel, щат дъщерно дружество се е подобрило. "

Катрин: "Аз трябваше да отиде в командировка в Азия, където е твърд нехигиенични. Така Enterosgel ме спаси. "

Олга: "Enterosgel - инструмент за чудо, че ми помогна да се отърве от ужасен и болезнен атопичен дерматит. Взех двуседмичен курс на лечение, и веднага забелязал ефекта. "

Иван: "Аз бях спасен от ужасен махмурлук Enterosgel, затова препоръчваме да приемате всичко, след добра празник."

По този начин, Enterosgel - безопасно и ефективно лекарство, което помага да се очисти организма перфектно. Сорбент е позволено да вземат деца и възрастни, както и по време на бременност, кърмене. На лекарства много положителни отзиви, така че Enterosgel трябва да е в дома си аптечка. Не забравяйте да го вземе със себе си на пътешествие.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден

ZdorovGuru.com
Лечение на заболявания Наркотици и лекарства Народни методи Здраве и Красота Разни